Про компанію

Облагротехсервіс - оренда складських та офісних приміщеньОсновним напрямком діяльності ПАТ “ОБЛАГРОТЕХСЕРВІС” є здача в оренду складських та офісних приміщень, а також надання послуг з їх обслуговування.

ПАТ “ОБЛАГРОТЕХСЕРВІС” займає 16,9 га та має 70 000 м2 критих складських площ. На її території є 4 офісних комплекса, загальна площа яких 12 000  м2. Базу обслуговує 2 км залізничної колії та три залізничні стрілки. Для обслуговування клієнтів на базі є потужний складський комплекс,  обладнаний усіма необхідними вантажно-розвантажувальними механізмами. Трудовий колектив підприємства сьогодні налічує 90 працівників.

 

Сьогодні база має близько 400 метрів погонних рамп, де розвантажуються товари, та 20 000 м2 відкритої площадки, де розвантажуються та обробляються сотні найменувань різноманітної повнокомплектної техніки. Тут працює три козлових крани. База обладнана усіма необхідними інженерними комунікаціями. Вона має 2,7 км магістрального водогону, 2,7 км магістральних мереж побутової каналізації, 2,4 км магістральних тепломереж, власну котельну,  0,6 км магістрального пожежного водогону та потужну протипожежну насосну станцію, 3,4 км високовольтних кабелів та дві трансформаторні підстанції,  потужністю 630 кВт.

Результатом  наполегливої праці персоналу, ПАТ “ОБЛАГРОТЕХСЕРВІС” має 22 уніфікованих складських приміщення для зберігання найрізноманітнішої продукції: від повнокомплектної техніки до таких дрібниць як фурнітура для вікон та дверей. Є тут і склади, де зберігається харчові продукти: цукор, крупи, корми для котів та собак, консерви, консервація, соки. Існують також склади для зберігання виробів хімічної промисловості, кисневих балонів, будівельних матеріалів, меблів тощо.

 У сучасних ринкових умовах, коли кордони європейського економічного простору наблизились до України, багато західних виробників перенесли своє виробництво до нас. Одночасно зросли об’єми виробництва вітчизняних підприємств. Усе це призвело до значного зростання ринку, який уже сьогодні потребує створення спеціалізованих логістичних комплексів, що відповідають сучасним вимогам сервісу та оптимально поєднаних із транспортними галузями.

ПАТ “ОБЛАГРОТЕХСЕРВІС” вирішило йти шляхом створення саме такого комплексу й сьогодні знаходиться на новому етапі переозброєння. Ми сподіваємось, що незабаром наше підприємство буде не лише надавати послуги з оренди складських приміщень, а й у недалекому майбутньому заявить про себе як повноправний оператор логістичних послуг.

Голова правління ПАТ “ОБЛАГРОТЕХСЕРВІС”
Катерина Чагарна